| AbbyBeiby1 a întrebat:

Heii TPU! big grin Am si eu o intrebare...ar trebui sa imi cumpar ca rasa de caine un labrador sau un bichon? Sa fie si argumentarea. FUNDA! big grin happy

Răspuns Câştigător
| mdaria a răspuns:

Cred ca cel mai indicat este sa iei o decizie proprie, pentru ca va fi catelul tau si nu al nostru. Ce rost are sa-ti influentam parerea cand tu deja cam stii ce vrei?

Întrebarea este - tu ce vrei, pentru ca deja stii ce iti poate oferi fiecare dintre ei...

2 răspunsuri:
| generator3 a răspuns:

Labrador pentru ca labrador frumos si labrador majestuos

| ileanaurs a răspuns:

Eu am un bichon maltez de 1 luna si e cel mai frumos si dragalas caine pe care l am vazut pana acumlaughing are o energie de te zapaceste, sau cel putin asa este a mealaughing) daca ar fi sa mai aleg o data tot bichon as alege, a invatat f repede tot ce trebuia sa stie, cand o cert se opreste, de obicei cand fura papucii de casa si ii ascunde sub canapeahappy in rest este un catel ff dragalas si cumintel