| 0PopaPorno a întrebat:

Help me! Buna! De curand mi-am instalat Windows 7, dar acum mi. a aparut o prostie cu Genuine nu stiu cum si imi spune ca Windowsul este fals! Pc. ul merge greu si incet incet zici ca se transforma in Xp! Cum pot rezolva asta fara sa-mi schimb Windosul

4 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Pai ai 2 solutii
1. sa incerci sa pacalesti windowsul cu un soft care sa anuleze introducerea licentei
2. reinstalare pe care o recomand

| ROB3RT89 a răspuns:

Pai poti printr-un crack sau sa schimbi genuine.dll din system32 sau sa reactivezi windows-ul! Dai la all programs/accessories clik drepta pe comand promnt si run as administrator apoi tastezi slmgr –rearm si enter si cand apare successfully dai restart.

| 6bod9 a răspuns:

Daca ti-a aparut cu genuine trebuie sa activezi windows-ul

| BaByBluE_9125 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema crying! nu am gasit rezolvare :-s