| eddie77 a întrebat:

Hey! Am auzit de o fabrica din bucuresti care produce cărți duel master și as dori sa aflu mai exact unde se afla.Vreau sa cumpăr cărți duel master sigilate sau yu gi oh tot sigilate. Aștept răspunsuri.

1 răspuns:
| drLoo a răspuns:

Posibil că cei din București, să fie doar importatori. Cărțile se găsesc pe AliExpress (eventual Amazon de, es, fr, it). Cărțile plasticate, metalizate, sau cele holografice cer o tehnologie specială. Nu cred că cineva ar investi, atunci când le poți lua la un preț avantajos și calitate excelentă de pe internet.