| pisicutaalbastra7562 a întrebat:

Hey! Am nevoie de ajutor cat mai repede! Mi-a venit menstruatia! Iar maine dimineata trebuie sa plec cu verii mei, unchimiu si matusa prin tara.Imi doresc sa merg cu ei, pentru ca vin rar in tara (locuiesc in alta tara).
Si ieri dimineata mi-a venit menstruatia... Folosesc absorbante de la always dinacelea mari albastru inchis si tot mi-am patat aseara chilotii
, pantalonii si lenjeria... o sa stau cateva zile prin tara si mergem cu masina pe care au inchirriat-o si nu vreau sa imi patez pantalonii, masina si patul de la hotel.. Si nu stiu ce sa fac. Va rog ajutati-ma cat mai repede... :'(. Multumesc!

3 răspunsuri:
| biancaanamariat a răspuns:

Ob-uri sau schimba-te cat mai des, cere-le sa opreasca mai des la bai si nu lua antinevralgic pentru dureri fiindca abuneaza fluxul si nu bea bauturi alcoolice. sper sa te distrezi

| Simona79euuupup a răspuns:

Pai si mie mi se întâmpla când dorm sa patez.
Încearcă sa dormi cu atenție si puteți deacela de noapte.

| Simona79euuupup a răspuns:

OB -URI poți sa folosește doar daca nu mai esti virgina.