| avat46 a întrebat:

Hey,am o problema cu skype-ul de ceva timp : Cand vreau sa ma loghez prin FB imi da o eroare si ma readuce la ecranul de Log in. Ce pot sa fac? Deja am tot cerut asistenta fara nici un rost.

1 răspuns:
| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Acum vreo trei saptamani au picat serverele skype si a fost inactiv un scurt timp, dupa aceea cand si-a revenit nu ma lasa sa ma loghez cu contul Mycrosoft, pana la urma l-am reinstalat, asta ar trebui sa fie si la tine cauza, daca nu ai posibil sa mai fie probleme la partea de logare facebook. Mult succes!