Întrebare recomandată | TheCosmicSoul a întrebat:

Hey! Am trimis pe 22 august un colet prin posta romana in Olanda. A trecut o saptamana si 2 zile si inca nu a ajuns. Cat de mult dureaza pana va ajunge? Vreau un raspuns cat mai rapid. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Du-te la posta si intreaba acolo cand ajunge coletul. Cel mai bine pune de acum incolo la firma "posta atlasib" eu cu ei pun cand trimit lu' mama in strainatate si in 3-4 zile ajung la destinatie. happy Si nu e deloc scump, e foarte ieftin. Sper ca te-am ajutat. Posta romana e de cacao, nu stiu de ce multa lume trimite la ei cand au cele mai proaste servicii in care trimiti azi un pachet si il primesti intr-o luna laughing.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai siugur raspuns il primesti de la poșta Română, doar ei stiu cand a plecat coletul tău spre Olanda, asadar mergi la poștă si intreaba acolo.