| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ce inseamna la chat-ul de pe facebook cand bulinuza aia verde care arata ca esti pe chat, este alba si ca o semiluna? Fundaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| gandacu_5599 a răspuns:

Atunci cand bulinuta este alba si ca o semiluna inseamna ca persoana respectiva este logata pe facebook dar nu este activa adica nu umbla pe facebook desi il are deschis.

12 răspunsuri:
| Evelyne13 a răspuns:

Inseamna ca te-ai pus idle cum ar veni...sau ceva de genul offline sau invisible cum se spune pe mess dar cand nu vrei sa vorbesti cu nimeni funda plsbig grin

| ΔH a răspuns:

Idle

| LittleMilka a răspuns:

Arata ca ai fost online dar ca ai iesit de pe chat.

| Adiiiina a răspuns:

Alba inseamna ca e offline, si semi-luna ca este online pe facebook, numai ca are inchis link-ul! credlaughing.

| InoKo a răspuns:

Asta inseamna "plecat"...

| tnxforthemms a răspuns:

Respectiva persoana e pe idle.

| ymary a răspuns:

Hey! Inseamna ca persoana respetiva nu este disponibila sau nu e la calculator ceva de genul Idle la Messengerhappy Funda plzz

| alisuka_8196 a răspuns:

Inseamna ca persoana respectiva este pe facebook, dar nu este la calculatorhappy

| Cipri10012 a răspuns:

Ca persoana e offline

| Paulutzu a răspuns:

Cand e plina bulina inseamna ca folosesti facebookul adica te joci pe el te uiti la foto cand e semi luna inseamna ca nu il folosesti mult intri pe el si il lasi asa aprins si cand e alba esti offline

Răspuns utilizator avertizat
| stef015 a răspuns:

Inseamna ca este inactiv adica nu vb cu nimeni pe chat