| Bogdan_Alex_1997_k2y5 a întrebat:

Am o problema. Cand intru pe internet ( pe mobil ) pe Google si vreau sa accesez o pagina imi apare sa completez Captcha sa dovedesc ca nu sunt robot.O completez corect iar apoi ma pune sa repet procedura. Nu stiu dece. Ajutati-am va rog love struck dau funda love struck

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in setari-aplicatii, dezinstaleaza Chrome si apoi mergi in magazin play si descarci altul. Poate nu mai face asa. Iti descarci si un Ccleaner tot de pe magazin play si scanezei si cu el sa poti curatat tot cache-ul din telefon.

| Bogdan_Alex_1997_k2y5 explică:

Am 2 virusi ( malware ) si nu ii pot sterge cu nici o aplicatie