| anonim_4396 a întrebat:

ce solar din Bucuresti imi recomandati? este prima data cand vreau sa merg neaparat, puteti sa imi dai si cateba detalii cum trebuie sa stau etc Funda cine ma ajuta :*

1 răspuns:
| ToughCookie a răspuns:

Buna. Cel mai recomandat solar pe care il stiu este Tantastic. Fiind prima oara vei fi pusa pe pat si nu in picioare. Este important sa tii picioarele si mainile un pic departate de asemenea sa ai genunchii un pic indoiti. Astfel te ve bronza peste tot si nu vei avea acele zone intre fund si picior care vor ramana nebronzate