| Cruck a întrebat:

de ziua mea sa imi repar galaxy s4-ul sau sa imi cumpar gta 5 si fifa 14?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ai neaparata nevoie de comunicare? Atunci repara-ti telefonul, dar eu in locul tau n-as fi mai dat atatia bani pe reparatie, as fi achizitionat jocurile.

Bft! happy

| Anonimsilver a răspuns:

Eu zic sa iti repari galaxy s4-ul pentru ca, costa mai putini bani si un Samsung galaxy s4 este un super telefon dupa parerea mea, asa poti economisi happy Funda?

| Daria00 a răspuns:

Cea mai buna alegere e sa iti repari telefonul. Crede-ma. Ai mai multa nevoie de el.

| Cruck explică:

Galaxy costa 750 lei si gta 250 lei