| MarySille a întrebat:

va rog sa ma ajutati cu sfaturi pentru ca nu stiu ce sa mai fac..si va rog sa nu radeti\,poate vi-s-a intamplat si voua, eu lucrez la o agentie de promoteri de 1 luna si am avut o promotie timp de aproape 2 saptamani si in a 12 zi mi-a fost f rau si am plecat de la promotie si nu am anuntat la firma pentru ca atunci la cat de rau mi-a fost nu am mai anuntat,si acum ei nu vor sa imi mai dea banii pe ce am lucratsad, eu ce pot face? am contractul dat de ei pentru fiecare promotie.

3 răspunsuri:
| MarySille explică:

Nici un raspuns bun...multumesc.DEJA AM PRIMIT unul foarte bun!
E munca mea pe care am FACUT-O SI E DREPTUL MEU SA IMI I-AU BANII PE orele pe care am lucrat ASA CA NUMAI ZICETI VOI CA NU AI CE FACE IN SITUATII DASTEA

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai ce face, tu esti cea care nu a respectat contractul

| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

E eroarea ta, trebuia sa-i anunti oricum. Bafta!