| dulcica_6275 a întrebat:

Imi caut si eu tatal. il cheama ion marian si este din calarasi. cine stie cum pot afla adresa lui? am auzit ca este un program pe net in care srcii numele si prenumele si iti da adresa unde locuieste.

10 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Nun cel mai bine la politia Calarasi cu ceva date dac ai si se rez Eventualpoti merge personal si vb apoi ei iti vor comunica [poate faci ceva scris si iti vor da rasp /. bafta

| deleuandrei a răspuns:

Hm inca nu am auzit de asa ceva. dar si eu am 18 ani si nu mi-am cunoscut tatal si sincer sa fiu nici nu vreau sal cunosc. Dac cel mai simplu cautati prieteni din calarasi si roaga-i pe ei sa te ajute interesinduse, asta cred ca o sa te ajute mult mai bine ca porgramul. pa.

| alexutzu00791 a răspuns:

Buna, eu sunt din calarasi. Numele tatalui tau este destul de comun pentru a putea fi gasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista " program pe net " ci evidenta populatiei. Mergeti la politia din zona dvs si spuneti ce problema aveti apoi va indruma si ajuta ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pagini albe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu imi caut tatal este din cugir si il cheama mihalik andrei...va rog spun
eti'mi daca dati de el...scrietimi in comentariu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi caut tatal este din cugir si il cheama mihalik andrei ajutti'ma si pe mine va rog frumos daca stiti ceva scrieti'mi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu imi caut tatal de mai bine de 5 ani ...pentru ca nimeni nu mai stie nimic de el ...stim doar ca este in Spania si atat apropos numele lui este Puzdrea Popescu Ilie lumea ii spune Dan. Daca cumva aveti informati va rog sa ma anuntati. Multumesc anticipat! Va doresc toate cele bune si sa dea Domnul sa va gasiti cunostintele disparute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut dulcica! tin sa te anun ca am 30 de ani si de 30 de ani mi caut tatal, n-am facut prea mult efort adica nu am mers la politie din ce isi aminteste mama mea mi-a spus ca se numeste frasila valerian si ca e prin moldova pe undeva printr-o comuna frasinest cred, acum are in jur de 56 de ani si cred ca are si un baiat mai mare ca mine si nici eu nu stiu cum sa aflu sa dau de el dar cred ca pana la urma e mai bine asa ca nu stiu ce i-as spune daca las intalni!

| dulcica_6275 explică:

Incerc sa raspund si eu la intrebari dar nu le pot trimite. daca stie cineva astept raspuns