| TantiHeroglifa a întrebat:

Imi da o eroare la mesenger cand vreau sa vad conversatiile, nu mi s-a mai intamplat pana acum, va rog ajutati-ma! Scrie "Failed to process your request, please try again later. Error Code: 500" Daca spune sa incerc mai tarziu nu cred ca e grav, sau e? help please

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Nu e grav, probabil cei de la yahoo lucreaza la servere, isi iau tot felul de masuri de siguranta. Incearca mai tarziu, si daca nici atunci nu merge, dezinstaleaza yahoo, si instaleaza-l iar.

2 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Incearca mai tarziu e o problema de la ei!

| TantiHeroglifa explică:

Oke, va multumesc happy