| KyleeMeow a întrebat:

Imi puteti spune si mie statusuri de invidie.va rog:*! am cautat pe google dar nu am gasit ce cautam eu! poate raspunsurile voastre imi vor fi de folos!

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Am mai gasit cateva
Invidia este oglinda a ceea ce crezi ca nu poti.

Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria valoare.

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur.
Intodeauna cel ce invidiaza si este nefericit...se imbata cu apa rece si se crede invidiat...
Mi-e mila de cei care invidiaza dar zic ca-s invidiati, care imita fericirea doar sa-si ascunda nefericirea
Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invdia lor ma face sa fiu cu o treapta deasupra lor...
Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
sper sa te ajute...

33 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Dusmanii nare t@lentu m3uhee hee

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cei care ma critica si ma invidiaza vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata.doar atat stiu sper sa iti fie de foloskiss

| Miki_2654 a răspuns:

Am auzit ca lumea vOrbeshte km mult; nu am timp s stau s ascult; nu am timp de vb in vant; si barfe; toate astea; nu au cum s ma afectezewinking asa e; lasa-i sa cOmenteze - invidia!

| Puiutz a răspuns:

" Numai dupa invidia si rautatea celorlalti iti poti da seama de propria ta valoare! "
"Vorbeste-ma pe la spate, voi fi plina de bucurie... Critica ta ma ajuta sa-mi indeplinesc visele... Invidia ta imi hraneste orgoliul."
Invidia este ura faţă de superioritatea altuia.
Invidia este pedeapsa ce se biciuieşte singură.

Cam acestea le stiu.
Pa pa happy

| pryncesSs a răspuns:

Cei Care Ma critica ma invidiaza rolling eyes... Pentru ca Va in Miine Cea ce ei Nu vor fi niciOdatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mica finetze. invidiata de multe zdrente tonguetonguetongue!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt singura fata care iti spune "nu mai bea", sunt singura fata care iti spune "nu mai injura", sunt singura fata pe care o doresti, unica fata pe care o iubesti!" (lasa-ma cu tampeniile talebig grin...tot te urascbig grinstraight facelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria valoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invidiaza-ma, sunt mai buna decat' tine, uh o sti. dar te prefaci ca nu-ti pasa! hai lasastiu ca iti pasa eu sunt intotdeauna sus pe masa.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zxzxzxcvbn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, te roade invidia? Cand ma privesti taci si asculta`ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca te poti inspira din aceste status-uri dar cel mai bine ar fi sa adaugi si tu ceva pentru a fi unicatwinking... sper sa fie de folos sfatul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M'am nascut sa fac fite...[:X] Nu sa le suport pe ale altora...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va luatzi loomea in cap si ati uitat de unde ati plecat ca erati niste cacatzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac doua fente ma mishk in talente kn ma priveste se indragosteste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga nu ma privi cu ura. doar eu sunt mai bunalove struck si inca ceva papusa:/:e o diferenta mare intre mine si tine.eu nu am sange d tarfa in minetonguetongue

sper sa te ajute/... mie imi este mereu de folos:X :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma barfesti, imi dai satisfactie...
Cand ma invidiezi, imi dai importanta...
Cand ma copiezi, imi dai valoare...
Orice ai face, pe mine nu ma doare`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am prea mult tupeu si prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am prea mult tupeu si prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suuuper status va pupici pe toti multumesc mult:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe statusuri haioase si vei gasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invidia ta imi da putere sa fiu mereu cu un pas inaintea ta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poare nu sunt o prietena buna, dar sunt o dujmanca perfectatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fitze.,,gesturi si tupeu.,! de asta sunt invidiata eu!tonguewinkinghee hee

sper sa iti placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ales`o pe ea ca este mai frumoasa? ce pot eu sti doar tu ce poate ea stie tot orasul! dintr`un gest te-am fermecat nu esti fin esti rafinat!winking. sper sa te ajute... sunt facute de mine.dar nu conteaza.oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, nu ma privii cu ura...te-a iubit dar...Eu dunt mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i sa te barfeasca ca ei te face o diva an oras sat sau capitala ei cu vb lor de rafat

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html