| KyleeMeow a întrebat:

Imi puteti spune si mie statusuri de invidie.va rog:*! am cautat pe google dar nu am gasit ce cautam eu! poate raspunsurile voastre imi vor fi de folos!

Răspuns Câştigător
| Anaalex520 a răspuns:

Am mai gasit cateva
Invidia este oglinda a ceea ce crezi ca nu poti.

Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria valoare.

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur.
Intodeauna cel ce invidiaza si este nefericit...se imbata cu apa rece si se crede invidiat...
Mi-e mila de cei care invidiaza dar zic ca-s invidiati, care imita fericirea doar sa-si ascunda nefericirea
Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invdia lor ma face sa fiu cu o treapta deasupra lor...
Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
sper sa te ajute...

33 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cineva_6045 a răspuns:

Sunteti invidioase ca sunt importanta:-J barfa voastra imi da importanta`!tongue

ma simt`bine...ma barfesti`tongue inseamna ca eu nu`s oricine`!tongue

incearca sa le creezi u`tongue sa fii cat mai originalahappy

sper sa iti fie de folos

| Iulia_7970 a răspuns:

http://sweety-things.weebly.com/statusuri-de-la-voix.html ai aici tot ce vrei:x:x... fundita:D:*