cristacheceliute
| cristacheceliute a întrebat:

Imi recomandati un atelier de strungarie din Bucuresti? De preferat in sect 2, 3, 1.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.eanuntul.net/.../-strungarie
cauta cu google, nu pot trimite 20 de link-uri, sunt anunturi.

9 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

Iti dai seama ca asta am facut laughing dar cum ma gandeam eu ca poate strungarii nu stau obligatoriu mult pe net, poate nimeream o recomandare mai aproape de casa, decat sa incep sa ii sun la rand :p Am vorbit cu unul dar o sa pedalez pana dau afara tigarile pe doua zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0722824831, din pacate anunturile nu specifica sectoarele, in 2 este "Mecanica fina " imposibil sa nu te serveasca cineva.
0744324018 sector 2.

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

Multumesc. Da, cu primul nr vorbisem si eu, e mai raspandit anuntul. E pe langa viilor, bellu, in zona crepusculara laughing Trebuie sa ma trezesc mai devreme ca sa fiu sigur ca prind deschis, ei inchid la 5.
Mecanica Fina parca stiu, cred ca era pe langa obor, dar cum sa ajung acolo la ateliere... poate fi si complicat. Oricum, multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce zona stai? Ca sa sap pe net laughing sa nu faci prea multi pasi dragalasule laughing glumesc. Sus ai scris sector 2 si ti-am dat 2, unde locuieste maria ta?

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

Eh...eu ma gandeam ca cineva de aici poate chiar a avut ocazia, si avea recomandarea la indemana, nu strica sa intrebi. Nu am vrut sa cauti pentru mine, ma descurc binisor cu calculatorul big grin Si nu o sa-mi strice putina miscare, desi s-ar putea sa mai aman un pic drumul, ca nu mai sunt sigur ca e o urgenta. Oricum, iti multumesc si ca sa nu evit intrebarea locuiesc pe langa UNATC happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.strungarieauto.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0721 946 922 strungarie Otopeni

| BirzuMihai a răspuns:

Atelier Strungarie, Reparatii Diverse

Reparatii Moto ( Simson ) + Piese
Reparatii Auto ( Trabant) + Piese / Ambielaje

Execut piese la comanda, Serie mica, Reparatii Chiuloase, Rectificari Supape.

Confectionat mici pinioane.

Bucuresti, Sector 2

| jucanfelicia a răspuns:

Salut,

Nu stiu daca te ajuta, insa pe olx poti gasi niste anunturi http://olx.ro/......-strungar/
Stiu ca ai zis experienta proprie, dar mai greu asa ceva:)