| ValiTigru a întrebat:

In primul rnad salut laughing Dati-mi si mie un metin gen mage bonusuri 6/7 multe evoluti lvl max 250-255 (nu mania,run, stell.bsk,) unu fain happy FUNDA

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2MIA (mai iesi pe afara) tongue
Tu esti constient ca iti pierzi vremea degeaba intr-un mod placut asa?

| ValiTigru explică (pentru anonim_4396):

Eu ies pe afara da n-am ce juca pe calc...

| ValiTigru explică (pentru ValiTigru):

Daca se poate da-mi si mie site happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru ValiTigru):

Sincer nu stiu... Nu mai joc metin. M-am apucat de lucruri care ma ajuta, cum ar fi matematica. Momentan ma ocup cu participatul la concursuri laughing Particip si castig bani tongue Dar in timp ce tu te joci metin si iti zgarii retina, iar in creierul tau se trag clopotele pentru neoronii care mor pe capete, fac exercitii happy Nu vreau sa para ca sunt cicalitor sau ca iti reprosez ceva, dar vreau sa te ajut...

| ValiTigru explică (pentru anonim_4396):

... tu ai peste 20 de ani asa-i?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ValiTigru):

Am 14 ani frate laughing
La 20 de ani munceam si ma cacam in ele concursuri, se castiga putin, 100-150 lei pe luna laughing

| ValiTigru explică (pentru anonim_4396):

happy deci asa din intamplare nu sti un metin? big grin asa mai frumos laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ValiTigru):

Esti hopeless... Nu! Incearca si tu un oficial, macar ala nu se sterge si nu se reseteaza conturile...

| ValiTigru explică (pentru anonim_4396):

Pai ma joc ro am 46 dar unu privat ca nu o sa stau toata ziua pe ro pana imi sparg creieri ca pana fac 1 lvlwinking trec vreo 2 ore

| anonim_4396 a răspuns (pentru ValiTigru):

Si asa sunt sparti, si ala mic si ala mare tongue... Si celula nervoasa nu se regenereaza laughing

| ValiTigru explică (pentru anonim_4396):

Hai ma laughing

| Klaudiu214 a răspuns:

Joaca Lunarisbig grin