| anonim_4396 a întrebat:

Inainte imi rula videoclipurile videoclipurile 1080p HD foarte repede, videoclipurile de pe browser, de pe net.
Dar de la un timp de vreme, incep sa se miste tot mai greu.
Ce pot sa fac sa imi ruleze mult mai repede. Si nu cred ca este de la net.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| RobertFHC a răspuns:

Stiu cum e, cand reinstalezi windowsul merge perfect, iar cu timpul merge din ce in ce mai greu.
De ce?
Daca tu folosesti des browserul, poti lua virusi atat prind download cat si prin navigari pe diverse site-uri.
Cea mai buna solutie este sa-l reinstalezi si sa-ti iei un antivirus bun.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar numai cele de 1080p nu ruleaza repede, celelalte ruleaza repede.

| HaKa93 a răspuns:

Este din cauza pcului sau laptopului, ai prea multe programe pornite, probabil il ai plin hardul si incepe sa proceseze mai greu

| AnnaMadalina a răspuns:

Reinstaleaza Adobe Flash Player. Daca se poate in ultimele versiuni.