| oldschoolrom a întrebat:

Intreb pentru ca nu ma costa nimic si sper sa-mi raspundeti in serios, pot gasi undeva cum se numesc angajatii de la Kenvelo Bucuresti?

Astept raspunsuri,

Multumesc.

Sau daca lucreaza careva si pot vorbi ceva.

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Se numesc angajati... ca la orice alta firma. sau daca vrei salariati... sau lucratori.

ca fapt divers. nu nu vei alfa asa ceva aici, in primul rand pentru ca nu ai dreptul, si in al doilea rand tine de dreptul persoanelor repective, dreptul la intimitate, care include numele acestora.

| oldschoolrom explică (pentru Danzell):

"Se numesc angajati" si eu am zis "cum se numesc angajatii...". Adica ce vrei sa spui ca nu inteleg?

| Danzell a răspuns (pentru oldschoolrom):

Primele doua randuri = sarcasm laughing