| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta apare sperma la baieti?

50 răspunsuri:
| Nonnamed a răspuns:

Eu am 15 ani si nu am sperma

| Nonnamed a răspuns:

Eu de la 15 si jumate am sperma acum am 17 si impusc ca din pistol

| AnDrUs2398 a răspuns:

Am 13 ani in februarie am 14. Intimplator am facut laba azi si eu am ahuit ce am vase! SPERMAA! :d

| Anonimustotalus a răspuns:

La vreo 11-12 apare un fel de lichid lubrifiant...cei mai multi cred ca e sperma "ne-dezvoltata" dar e doar un fel de lubrifiant natural(mie personal mi-a aparut acest lichid la 10), iar pe la vreo 13 jumate- 15, cam asa, apare sperma.

| Eu_Vali_1997 a răspuns:

.

| Filip_Doru_1999 a răspuns:

Eu am 14 ani si doar acum mi-a aparut sperma

| afganu1991 a răspuns:

Eu am spelma si am 15 ani fac laba

| spyZer a răspuns:

La 14-15 ani apare sperma la baieti la cei mai mici este doar un lichid happy

| Liteanu12 a răspuns:

Eu am 11 ani si deja mi-a iesit sperma (am cautat pe google si apare intre 10-13 ani)

| Mihai_Ionita_1996 a răspuns:

Dela ce vârsta apare sperma

| Vasiliu_Emilian_1990 a răspuns:

Frate iti zic eu am 12 ani dar știu asta ca intre vârsta de 9-12(13 chiar dar depinde) nu iese sperma ci un lichid deci nu te aștepta la 12 ani sa iti iasă sperma ca nu e asa după ce iti iese acel lichid pl începe sa se mai mărească și asa e și după ce iese sperma