| helldog2014 a întrebat:

Ma ajutati va rog frumos si pe mine mi-am facut un server de sa-mp si nu stiu cum sa fac sa poata intra si playeri pe el pot sa intru doar eu pe el am auzit ca se poate tine deschis serverul si fara sa il hostezi daca se poate imi spuneti va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| Vuitton3 a răspuns:

Cred ca ai router, e problema cu portul si cu firewall. E mai complicat, cauta pe net.

4 răspunsuri:
| FlorinPx a răspuns:

Nepoate e foarte greu. Trebuie sa faci comenzi din pawno sa scriptezi si multe altele si daca nu ai un script frumos roleplay ia-ti gandul de la playeri. Si nu are rost sa deschizi un server deoarece 1000/1000 sunt pe Blue Bugged, 500/1000 pe Red Bugged, 500/1000 B-Zone, 150/200 gta pro gaming, Rss 350/500 deci nu prea ai sanse decat cand vor fii inchise unele dintre acestea.

| FlorinPx a răspuns (pentru FlorinPx):

Inca ceva sa il poti tine pornit fara sa tii tu pc aprins te costa. Sall

| helldog2014 explică (pentru FlorinPx):

Nu prea m-ai ajutat.Raspunsul tau Nepoate e foarte greu l-am mai auzi de vreo 10000 de ori, eu v-am intrebat daca imi puteti spune cum sa il fac, NU CA E GREU MAAA daca stiai cum se face trebuia sa imi explicit aici sau sa imi dai id tau de mess sa vb acolo asa in cateva cuvinte.