| T0X1kSkuLL a întrebat:

Maine o sa imi cumpar gta 5 si am nevoie de ceva sfaturi, de ex la inceput primesc o casa? sau unde o sa imi salvez masina? Ce inseamna cand pun tracker pe o masina? cum imi incui/descui masina? Ce se intampla daca sunt pe pasive mod?

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Nu primesti casa,faci bani pana cumperi una,masinile le salvezi in garaje, fie garaje din case sau garaje separate, tracker pe masina inseamna sa vezi pe mapa unde ai masina personala, daca o distrugi suni la mors mutual insurance si platesti asigurarea sa ti-o repare, daca esti pe modul pasiv nu te poate ataca nimeni.

1 răspuns:
| Paulvasile10 a răspuns:

Iti zic o chestie, daca vrei sa joci gta 5, e mai bine sa il iei piratat de pe net,exista riscul sa te plictisesti la un moment dat si sa vrei sa vinzi jocul,e cel mai bine sa il iei de pe net, daca il vrei pentru online mode, atunci cumpara-l, daca vrei doar pentru story, descarca-l de pe net