| Martsje a întrebat:

Mamici, voi ati avut probleme cu parul cat ati fost insarcinate? Va intreb pentru ca mie, de cand am ramas insarcinata mi.a cazut foarte mult si in plus mi se ingrasa la 2 zile. Si

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Si sotiei mele i s-a intamplat sa cada. Dar nu au ramas zone goale. Si-a revenit la cam 3 luni dupa ce a nascut.

| OoBunnyoO a răspuns:

Acum corpul tau are nevoie de mai multe lucruri pentru a crea si a sustine alta fiinta umana. Iar asta nu este putin lucru. Corpul tau are nevoie de mai multe suplimente decat avea pana acum.
Daca iti cade parul inseamna ca fie nu ai o alimentatie suficienta, fie ai o carenta de ceva, fie nu te hidratezi corect. Incearca sa mergi la doctor si sa il intrebi ce suplimente ar trebui sa iei.

Răspuns utilizator avertizat