| FyNgAz a întrebat:

METIN.RO dau cont de lvl 69 WAR(corp)M3auraM3vartejM7dispicare si 16 puncte izbitura inteme bune militar pe cont pe metin2speed sau gx sau tim pm care doreste sa bage id r0b3r7_r1d3r@yahoo.com

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iau eu cat vrei sau il dai pe gratis

| Acru a răspuns:

Am eu pe GX server 1! iti dau add!

| bonduell a răspuns:

Daca vrei pe tim sau pe gx am eu vreo 2-3 conturi

| disnepchanel a răspuns:

Daca vrei am eu cont de 69 P aura m9 iures m7 vartej add skido_98@yahoo.com dau pe itm metin2x

| jay a răspuns:

Care are sa-mi dea si mie un cont pe gx de lv 88 bagati id meu consminel_cosminel09

| jay a răspuns:

Care are sa-mi dea si mie un cont pe gx de lv 88 bagati id meu consminel_cosminel09