| AlinaLoredana2013 a întrebat:

Mi-am activat o extraoptiune pe cartela Cosmote, cu minute internationale, dar atunci cand incerc sa sun in alta tara nu merge zice ca nu am credit, cum pot sa imi activez apelurile internationale? PS: vreau un cod ceva, nu sa sun la 1234

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Acum depinde pentru ce fel de telefon ai minutele. Daca ai minute interationale, dar in reteau fixa, trebuie sa suni pe un numar de fix, daca ai minute in reteau mobila, trebuie sa suni pe un mobil.