| Kolors a întrebat:

Mi-am facut setarile pentru generarea de bani pe Youtube si acum pot lua bani din videoclipuri dar am o intrebare : Cum imi dau cei de la Youtube banii? Si la cat timp se dau?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Citeste "Termene si conditii" referitoare.
Google iti plateste cand ti se aduna cel putin 100 USD in cont.

| K0sti a răspuns:

Vezi ca trebuie sa platesti impozit pe banii aia...

| ElSueno a răspuns:

O sa-ti dea banii cand se aduna cel putin 50$ in contul tau de AdSense. Mai bine faci parteneriat cu BentPixels sau alte companii mici, ei o sa-ti dea si 3 centi daca atat ai facut.