| kegrtteger a întrebat:

Neatza TPU.Astazi sunt deschise service-urile? Fiinca vreau sa imi duc un laptop la reparat.Sau daca nu este maine sunt deschise?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Iar maine ramane la latitudinea fiecaruia daca vrea sa deschida sau nu.Este Sf.Andrei.

| Peridava a răspuns:

Ca darrio am vrut sa-ti raspund si eu. Dar nu pentru ca este Sf. Andrei, ci pentru ca se face "puntea" cu Ziua nationala ca sa iasa o minivacanta. Dar, s-ar putea ca unele sa aiba program de duminica.