| Kasper56 a întrebat:

Nu pot instala Vista pe laptopul meu! URGENT! Ce pot face? Apare eroarea 0x8030001 din cate am retinut. Singurul os pe care îl pot instala e Ubuntu si nu știu daca merge XP.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sterge toate partitiile de pe hard disk si instaleaza cu cablul de internet scos.

| Juviia a răspuns:

Ia lasa tu vista si astea, instaleaza ti w10, 8,7! Alea sunt mai vechi, si mai ales daca vrei jocuri nu prea iti merg.Nah,macar ti am spus o parere happy

| Kasper56 explică:

Nu stiu daca voi incerca cu 7 sau 8... Acuma am Ubuntu 12.04. Cred ca nu va merge...