| hudi a întrebat:

Nu stie nimeni un server de minecraft survival roman dau funda da vrea ipul?

Răspuns Câştigător
| Radu18 a răspuns:

Te invit pe serverul meu de minecraft
Adresa:mc.radu18
parola:1234
ip:5.18.212.169:25565

13 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Aici Aici numai AICi iti dau op
la primi 5 adica owner:
ip:5.163.168.203
id:hamachi:minecraft faction1
pass:123

| enax a răspuns:

Te invit pe serverul meu de minecraft survival, as vrea sa facem o echipa si sa mai intre sa fim vreo 3-4, e prin hamachi, nume adytzu98, parola enache, iar ip 5. 174. 168. 205, va astept, sa aveti skype

| Myky1998 a răspuns:

Uite aici un super server in crestere de playeri admini si staff intreg cautam membrii seriosi si pentru staff la fel asa ca nu ezita sa intrii pe forum sa faci o cerere si sa joci pe serverul nostru! este unul cu concursuri saptamanal iar premiile sunt mari intrati pe forum sau intrati pe server si intrebati staff-ul pentru mai multe detalii! de aici puteti lua datele serverului : www.mc-element.hitforum.ro este un super server rooman care o sa va placa:D

| derik a răspuns:

Http://www.rightxd.com/666/ super site gasesti cate servere vrei

| Cardinal20012 a răspuns:

Mc.thexforce.ro
legendsofminecraft.ro
sv.minecraftromania.ro
Fundaa!

| Leemur a răspuns:

Bfbminecraft.eu -24/24, fara interactiunea adminilor
vezi site-ul pentru mai multa info

| G4by_7555 a răspuns (pentru Leemur):

Care esti id-ul tau add rg.angelss

| AdySnaP a răspuns (pentru Leemur):

Serverul e white-listed ma poti adauga si pe mine pe lista - SnaP115

| Mihaitzza001 a răspuns:

Va Asteptam Pe-5.233.83.129
Server Hamachi-Mihaitzza003
-lol
Intra Sa Te Distrezi Cu Noi!

| Mihaitzza001 a răspuns:

Va Asteptam Pe-5.233.83.129
Server Hamachi-Mihaitzza003
-lol
Intra Sa Te Distrezi Cu Noi! Intra ACUM!

| G4by_7555 a răspuns:

Kreezcraft.zapto.org:25565

| Ungureanu_2772 a răspuns:

Te invit pe serverul meu de hamachi parola serverului este 12345 iar ipul este 5.157.158.125 Succes pe server e deschis 7 ore pe zi.

| Piciu_Ciprian_1992 a răspuns (pentru Ungureanu_2772):

Da care ste numele de hamachi al tau