| best1people a întrebat:

Nu vi se pare ca internetul e INVADAT de reclame si publicitae, adica nu accesez un site si acesta merge foarte greu si totusi reclamele merg extrem de bine...ce setari as putea face sa nu mai fie macar pe youtube sa nu mai am reclame exact in mijlocul ecranului?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adauga extensia AdBlock la browserul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie adblockplus pe google si descarci.

| Miree a răspuns:

Umbli la setările din browser-ul pe care îl utilizezi! S-ar putea, totuşi, să nu meargă.

| Florin_Balan_1990 a răspuns:

Daca folosesti Google Chrome acesta are o aplicatie pe nume adblock! e foarte buna si opreste reclamele! Https://chrome.google.com/......kkbiglidom