| bogdan133 a întrebat:

Nush dc nu-mi mai merge metin2 ro. Mia fost oprit netul cateva ore. si de atunci nu mai merge. Apare imaginea cu ninja si se incarca pana la 66.7 si dupa nu se mai incarca deloc. am stat ogramada. si l-am dezinstalat si instalat si tot degeaba. ce naiba pana la 66.7 se incarca imediat. dupa PAUZA! FUNDA PLZ!

Răspuns Câştigător
| IoNuTz96 a răspuns:

Pff o problema din windows e atunci tongue, poate ai prea multe prostii in calculatori si din cauza asta ai multi virusi, iar virusii pot fi de mai multe feluri, exista virusi care blocheaza deschiderea unor programe, incearca sa iti iei un antivirus daca nu ai si sa dai scan la PC sa il cureti de virusi (daca ai ), daca tot nu merge metinu dupa aia, singura solutie este o reinstalare de windows tongue, Funda? big grin

| georgeboy99 a răspuns (pentru IoNuTz96):

Mane poti sa-mi zici si mie ce sa fac plz daca iti las mailu meu sa ma contactezi george.stefan16@yahoo.com

6 răspunsuri:
| Thokazen a răspuns:

Si mie la fel mi s-a intamplat fix in seara asta...crying si nu stiu de ce! crying((((

| daubine22 a răspuns:

IoNuTz96 nu trebuie sa reinstalezi windowsu ca sa meaga metinu, windowsul nu are treaba cu jocul si mie mi s-a intamplat la fel, normal ca nu se mai incarca de la 66.7 pentru ca astepti 1 minut si de aia, In fiecare miercuri SGM si Gm Instaleaza fisiere noi, si se ocupa de joc. Asteapta vreo 30-40 de minute daca nu se incarca nici atunci iti trebuie 2 programe: Windows service pack 3 Si net framework 4. Nu stiu de ce i-ai dat funda lu ionutz96, nici macar nu stie despre ce vorbeste, cica pff e de la windows, habar nu are ce problema ai si gata e de la windows instaleaza windowsu iar ca iti merge! ce idiot... Bogdan133 fa ce ti-am spus sigur merge nu te lua dupa astia ca habar nu au.

| alexhorvy a răspuns:

Ma nu stiu ce naiba dar si al meu face o multime de figuri in primul rand nu ma lasa sa deschid mai multe doar unul asa ca intr-o seara am decis sa schimb windows si uite ca se incarca pana la 66.7 si nu mai merge habar n`am ce are sper sami rezolv si eu...in concluzie sa schimbi windowsul nu e 1 solutie

| Rebeca_Pop_1997 a răspuns:

Si eu am o problemastraight facese incarca dar pe cand sa se deschida imi apare hack_shield si imi zice star_service_erorstraight facema puteti ajuta? dau fundabig grin

| nichipercea a răspuns (pentru Rebeca_Pop_1997):

Ai rezolvat? da-mi adauga dj.ady16 te rog frumos.