| grigor3 a întrebat:

Oare sunt cursuri de box, karate, orice in orase care sa fie pe gratis? sau macar sa fei forte ieftine? stiti cumva sau e imposibil sa fie pe gratis? daca nu ceva de autoaparare pe gratis!

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Ai sta toata ziua intr-o sala de sport ca sa-i inveti pe niste prosti cum sa se apere? Fara sa fii platit? Sau sa fii platit cu 2 lei pe ora?

| Cedry2k8 a răspuns:

Nimeni pe lumea asta nu o sa munceasca pe gratis de buna voie. Poti sa faci flotari acasa, abdomene, sa faci muschi. Daca o sa fii mai solid nu cred ca o sa se mai ia careva de tine.

| FeelSpecial5 a răspuns:

Cedry2k8, din pacate, cu acele exercitii nu poate creste prea mult in masa musculara. Banuiesc ca te referi la Calisthenics( exercitii cu greutate corporala ). Insa te sfatuiesc sa iti faci un abonament la o sala. Daca este o sala mai buna, vei avea conditiile necesare sa inveti si box. Un abonament la o astfel de sala nu cred ca ar depasi 300 de lei lunar. Daca ai nevoie de sfaturi, ma contactezi. Mult noroc!