| AlexVizitiu a întrebat:

OK TPU happy Daca nu stiati eu ma ocup cu gamingul,mai exact fac gameplayuri cu comentariu audio{serii,let`s playuri etc.}. Intrebarea e cum as putea sa ii adaug comentariului,in timp ce filmez,diferite efecte{ca de exemplu cum poti face cu Clownfish pe Skype},Cel mai util raspuns primeste FUNDA, o bere si o punga de pufuleti

Răspuns Câştigător
| mnthseby a răspuns:

Cu corel video studio

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a umplut youtube-ul de vlogeri de 9 ani si gameri de 11 care joaca minecraft, daca ai canal pe youtube despre gaming si nu ai jucat minecraft esti cel mai de ****. ce **** mea vede lumea la jocul ala nu stiu.
Efectele originale sunt cele mai bune, iti propun sa grohai la microfon.

| Arkhasas a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă nu eşti capabil să înţelegi un joc care îţi pune imaginaţia la încercare e OK, nici melcii nu îl înţeleg, dar asta nu înseamnă că trebuie să arunci cu noroi în persoanele care-l înţeleg.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Arkhasas):

N-am aruncat cu noroi in nimeni ci am facut doar o afirmatie cat se poate de adevarata din punctul meu de vedere. Te rog sa cauti canale de gaming romanesti pe youtube sa vedem cate gasesti fara minecraft.
Nici nu am vrut sa inteleg jocul ala pentru ca este facut din poze sterse precum acum 20. De fapt si Wolfenstein 3D are grafica mai buna.

| Arkhasas a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mă interesează canalele de gaming româneşti, nu consum pentru că nu avem gameri româneşti, doar copii mici.
Oricum şi tu ai aceeaşi mentalitate ca a copiilor mici de pe youtube dacă cataloghezi un joc după grafică. Nu grafica face ca un joc să fie bun sau nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Arkhasas):

Ceva de genul ma casatoresc cu o fata urata cu draci pentru ca are un caracter frumos si este desteapta.
Hai serios? Cand toata industria cauta sa faca jocurile cat mai realiste gen battlefield 3 un programator anonim face un joc care ajunge cunoscut in toata lumea incat sa fie jucat de toti copii care pana acum ceva timp se jucau metin 2.
Nici eu nu sunt fanul jocurilor simple dar totusi mai bine aleg un joc cu nota 7 la grafica si gameplay decat 2 la grafica si 10 la gameplay.
Acum fiecare cu parerea lui, sper ca ai inteles ca scopul primului comentariu nu era sa arunc cu noroi in jucatorii de minecraft ci in copii astia si efectul lor de turma.

| Arkhasas a răspuns (pentru anonim_4396):

Ideea e că nu există prea multe jocuri de tip survival. De asta are succes. Nu ai cum să compari un joc de şah de exemplu cu un shooter.