| Bubu_Bianca_1983 a întrebat:

Pentru ce ajuta Lb. Engleză TPU? Și recomandati mi și mie o carte foarte bună de engleza pentru incepatori, dar una la un preț mai ieftin dacă se poate! Dau FUNDOIUL! Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
http://www.publiro.com/ad/curs-engleza-pentru-toti-speak-english Vezi daca gasesti sa ti le comanzi pe acestea, sunt foarte bune si placute. Le am si eu si mi-au placut super mult, isi merita banii pana la ultimul.

| MistretulPufos a răspuns:

Limba engleza te ajuta foarte mult, deoarece este o limba internationala

| Bubu_Bianca_1983 explică:

O carte de engleză 800 de ron Adry05? Iti bati joc de mine? Ok înțeleg ca ai de invatat și e foarte ajutataoare dar, cam scumpă nu crezi?