| LegoLegolas a întrebat:

Pentru cei din Cluj. Am abonament de elev (gratuit) și vreau sa știu dacă pot circula și în vacanta.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Pe versoul abonamentului tau scrie valabilitatea abonamentului ( "de la"."pana la" ). Daca valabilitatea este pana la 31 dec. 2014, poti circula pana la aceasta data, apoi va trebui sa-ti faci un nou abonament.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Te referi la abonamentele gratuite eliberate de Primăria Municipiului Cluj-Napoca happy
DA, poţi să foloseşti abonamentul până la expirare ( parcă sunt valabile până la data de 30.09. 2015 - ai ştampilă pe verso )!

Deci, abonamentul poate fi folosit şi în vacanţewinking

Toate cele bune.

| Otto2014 a răspuns:

Da,pana iti expira.