| KoreaJapan a întrebat:

Pentru utilizatorii desenatori.ro Cum reusiti sa desenati personaje anime pe calculator. Adoca eu nu am nici macar o problema cand desenez pe o cpala adevarata, dar pe calculator nu imi iese nimic. E vumva vreo jmecherie sau ce?

2 răspunsuri:
| Karashi a răspuns:

Sti eu nu sunt sigura...fiinca de nervi nu am desenat pe desenatori de multa vreme~dar cred totusi ca totul sta in rabdare,desi multi dintre noi nu ar crede cai posibil,eu una am incercat si desi la inceput imi iesea,din cauza temperamentului meu,m-am grabit si tot nasol mia isit!
Uite cei au iti recomand sa ai rabdare, iar in caz de esti ca mine(temperamentala) incepe sa face desene simple, necomplicate...si dupa aia usor usor o sa stii ''smecheria''! ^_^

| winnetou27 a răspuns:

Nu stiu...