| anonim_4396 a întrebat:

PLEASEEEEEEEEE
AJUTOR
DAU FUNDITA

file:///C:/Users/geanina/Desktop/12084043_16507624585407 91_1013917122_n.jpg

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca vrei sa vedem si noi imaginea hosteaz-o online pe un host gen imgur.com

Cum sa vad imaginea daca e un link pe care doar tu il poti vedea

| K0sti a răspuns:

Adica tu vrei sa vedem imaginea direct la tine in calculator? Grea e stiinta asta...