| AndreeaM1 a întrebat:

Pot accepta toate cererile de prietenie deodata pe facebook?

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, facebook nu a pus la dispozitie o functie ca asta. Dar poti urmari un tutorial destul de greu aici http://tricksgack.blogspot.ro/......riend.html trebuie sa ai google chrome.

6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Doar pe fiecare in parte happy

| untu a răspuns:

Nu puteti accepta toate cererile de prietenie,accepta doar pe cei care ii cunosti foarte bine in viata reala,adica in afara facebookului! Restul cine stie? Poate fi violatori,pedofili, escroci, hoti, hackeri, etc... care cauta victime si poate fi usor pacalite si manipulate asa ca ai grija ce faci si cui accepti!

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Oricum e mai bine sa-i accepti pe fiecare in parte, nu se stie de ce pedofil dai.

| Resurrection a răspuns:

Nu din pacate, trebuie pe rand, daca le accepti pe toate deodata, inseamna ca poti accepta si la persoanele nedorite

| EdyakaSmoke a răspuns:

Nu!