| Vendetta47 a întrebat:

Pot scoate banii de pe un card de debit MasterCard pe PayPal?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Ai aflat deja raspunsul

| Alexandra_Ramona_1989 a răspuns:

Din pacate nu. Paypal transfera bani doar pe carduri Visa si ca sa poti inregistra acel card visa, trebuie sa ai in cont 2 $ pentru validare, care uletrior dupa inregistrarea cardului iti sunt inapoiati.

| Alexandra_Ramona_1989 a răspuns:

Scuze, in prima faza am inteles gresit intrebarea ta laughing Tu doresti sa transferi bani de pe card pe paypal? Daca da atunci se poate big grin si de pe mastercard si visa si maestro si cam orice tip de card. Doar atunci cand vrei sa transferii banii de pe paypal pe car iti trebuie musai card visa. Imi cer scuze pentru greseala big grin

| Vendetta47 explică (pentru Alexandra_Ramona_1989):

Si cum i pun pe PayPal de pe cont?

| Alexandra_Ramona_1989 a răspuns (pentru Vendetta47):

Intrii in cont, sus sub Request Money ai un "buton" WITHDRAW, apesi pe el si iti inregistrezi datele legate de contul pe care vrei sa primesti banii. Obligatoriu card VISA, si mai trebuie sa te asiguri ca ai un cont de paypal verificat, astfel incat sa poti transfera o suma mai mare de 100$, daca este neverificat nu poti retrage decat sume pana sau de 100$. Sper ca te-am putut ajuta!

| Vendetta47 explică (pentru Alexandra_Ramona_1989):

Tu nu intelegi ca eu vreau sa pun de pe card pe paypal...