| DoRu a întrebat:

Pt cei care joaca Metin2 TIM. Mi-am facut cont pe Metin2 TIM si a spus: Un admin va incerca sa iti activeze contul in cel mai scurt timp. Am asteptat 10 min si nu-i activatat nu merge. La voi cat timp a-ti asteptat ca sa va activeze un admin contul? Si va merge?

Funda!

13 răspunsuri:
| SexyBoy01 a răspuns:

Eu am stat in jur de 3 min.Acum nu stiu sigur ce se intampla, incearca sa iti faci alt cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... poate ca tu tiai facut cont pe forum... intra aici si selecteaza sv si completeaza campurile.NU NECESITA TIMP DE ACTIVARE : http://metin2tim.ro/creeaza-cont-nou-pe-server.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100000000000000 ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mere u astept de 30 de zile

| randyorton1997 a răspuns:

1)acolo iti faci cont pentru server
2)pentru ati face cont trebuie sa alegi unul din cele 2 servere (1 si 2)
uite linkul unde iti faci cont :
sv 1 http://www.metin2tim.ro/creeaza-cont-nou-pe-srv-1.php
sv 2 http://www.metin2tim.ro/creeaza-cont-nou-pe-srv-2.php
sper ca ti-am fost de ajutor si ca imi dai fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doru mai joci metin2tim pe mine ma cheama Dani nici eu nu stiu da daca poti sa-mi zici si miepls tr!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba dorule eu am lvl 82 pe metin2tim si merge activat contul. Poate nu te-ai facut tu bine contu.Incearca! inca odata

| xXxAggReSSiVeEmOxXx a răspuns:

Pai depinde cand intra adminul...mai asteapta
odata mi l-a activat dupa 2 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am asteptat 7zile si nimic

| s2god a răspuns:

Trebuie sa-l activezi din emailul tau. daca nu este pe acolo ian imbox cauta a spam acolo le-am gasit si eu.
Bfata FUndita?big grin

| ghepardul23 a răspuns:

Frate trebuie sa faci contul dai inregistreaza il dowlandez te asiguri pe ce servar esti intri pe el faci createru si gata

| andrei22_5926 a răspuns:

N-ai cum nu trebuie sa til activeze

| Cristian_Loita_1999 a răspuns:

Cum fac sa activez contul ca nu stiu si ma chinui de ceva timp