| FoxyFox a întrebat:

Recomandati-mi jocuri mai bune ca metin2 si primiti fundita+un vot happy

Răspuns Câştigător
| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Perfect World o sati placawinking.Dar totusi cred ca tu te joci pe ro si poti incerca metin2 dinamikwinking

15 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Jocuri mai bune ca Metin sunt cu miile!
Uita-te aici: http://mmohut.com/gamelist

| FoarteLetargic a răspuns:

Counter-Strike, WOW, 4Story, Tales of Pirates, Dungeon Runners, OGame, Lineage 2. Funda?happy

| hiphopbeatz a răspuns:

LoL. leagues of legends.

| mihaela31 a răspuns:

Counter strike,San Andreas,Gta,Half-Life, Far-Cry, 4story.

| BOOBZen a răspuns:

Eu ma joc pe Sims 3, sunt si 1 si 2, dar te referi la din astea care le cumperi din magazine, nu?

| TheGrooveStreet a răspuns:

- Jade Dynasty
-S4League
-Vindictus
-Perfect World
-WorldOfWarcraft(wow)
-Warcraft III FrozenThrone
-Runes Of Magic
-Battle Of The Immortals. bafta!

| BloodPrison a răspuns:

Archlord-un joc ffrumos, lineagle 2, runes of magic

e coool metin 2 uite unu http://ro.bigpoint.com e cool e portal de jocuri online

| Dragosh195 a răspuns:

Orice e mai bun decat metin 2...
nu m-as putea juca asemenea joc naspa...big grinbig grin
ma rog, parerea mea.

| TheLegion a răspuns:

Daca vrei mt2 privat sau 4story, perfect world, warofcraft(bani adevarati) fiesta online etc. siam mai multe dar mi-e greu sa mi le amintesc acum(Aion:nu stiu cum se face cont daca gasesti ma anunti) iti spun mai multe la barbustefan25=YMwinking

| sdasfgasgaads a răspuns:

World of wacraft da nu oricine il poate invata

| ziper94 a răspuns:

Shaiya
sau WOW (word of warcraft)

| Chiti a răspuns:

Conquer online, the warlords

| AnelisseW a răspuns:

Crisys 2, Barn buddy, World of warcraft - the burning crusade, wrath of the lich king, cataclism, triburile
bitefight
travian,

| Carol83459 a răspuns:

Euro gunz, gta 1, 2, 3,4,9dragons,talisman.funditatongue?

| RiCaRdO11 a răspuns:

Max payane 2 lara croft toom reda... etc