| T0X1kSkuLL a întrebat:

S-Line Sistem sau Visislim? Care este mai eficient? DA FAC SALA SI DA TIN DIETA.Doar sunt curios care este mai eficient.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

95% din cei care slabesc se ingrasa inapoi in maxim 5 ani, ce crezi ca fac restul de 5%? categoric nu se intoxica cu pastile minune, in america 60% din populatie e obeza crezi ca minunile astea nu ar fi un miracol acolo? cat costa asta cateva zeci de dolari un nimic pentru un american, dieta sanatoasa, sportul slabeste e imposibil sa nu slabesti pe deficit caloric, apropo renunta la diete traieste sanatos

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Din ce am citit pe http://www.buzzmag.ro/pastile-s-line-sistem-pareri-si-pret/ vad ca sunt totusi produse naturale. Nu cred ca vei observa o diferenta enorma, insa te pot ajuta. Daca tii dieta si mergi la sala, cred ca e de ajuns.