| ionuttz15 a întrebat:

Sal TPU, am si eu nevoie de cineva sa ma ajute sa fac un starter la un metin. sa nu mai trebuiasca sa astept autopacheru. am incercat sa fac eu dupa tutoriale dar nu gasesc.bin la. sau ce trebuie. care ma ajuta? contactati-ma pe id : ionuttz15 sau pe skype ionut.ionut38 sau lasati-mi adresa voastra si va contactez eu?

Răspuns Câştigător
| TeOLica a răspuns:

Am eu o oferta pentru tine eu am deschis server de metin2 si vreaus a sparga topurile daca poti sa ni te alaturi sa ne ajuti cu reclama, daca vrei ni te alaturi ma contactezi pe id de mess: bemgaz@yahoo.com sau pe skype: teomagic3 ca acolo stau mai des si imi zici ca vi de pe TPU.

| ionuttz15 explică (pentru TeOLica):

Poate,,,, dar tot am nevoie de cineva sa ma ajute cu starter