| S1mplu a întrebat:

Sall all, am nevoie de niste sfaturi, vreau sa creez "manga" un fel de anime doar ca pe foi desenate si etc si vreau sa-mi spuneti cum sa incep de unde? idei am in cap toate personajele toata actiunea, doar ca nu am idee de inceput, cum se fac acestea? la desen nu ma prea priceplaughing

1 răspuns:
| BubuksDeea a răspuns:

Poti intra pe google.si sa cauti `manga/anime head, eyes, body etc`.si dupa ce te`nveti sa le desenezi o sa fi profesionist/a.=D.