| anonimbuc21 a întrebat:

Sall am 14 ani si sunt in clasa a 7 a sp si am doar 1, 45 inaltime oare voi mai creste pana la finalul clasei a 8-a? oare cati cm? va rog fara jigniri

Răspuns Câştigător
| MistretulPufos a răspuns:

Ai timp sa cresti pana la 21 de ani, si baietii se dezvolta mai tarziu ca fetele, nu-ti fa griji, daca parintii tai sunt inalti ai sanse foarte mari sa fii mai inalt ca ei. Am avut un prieten care era ca tine, toti ii ziceau pitic si dupa s-a facut mai inalt ca ei, dupa poza se vede ca nici nu ai ajuns la pubertate, probabil ca intr-un an o sa te inalti foarte mult si o sa ti se schimbe vocea

| anonimbuc21 explică (pentru MistretulPufos):

Mersi! de ar fi toate raspunsurile bune si frumoase ca ale tale!

| anonimbuc21 explică (pentru MistretulPufos):

Ps: poza ii de 2 ani laughing

| MistretulPufos a răspuns (pentru anonimbuc21):

Cu placere happy

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

O să crești pentru că acum ești în creștere. Până la sfârșitul anului mai crești 5-10 cm.

| Staind a răspuns:

Mai cresti, stai linistit. Nu stiu cati cm, dar o sa te inalti bine. Mai ales ca ti-am zis eu asta.

| EnnE a răspuns:

O sa ajungi la 1.50 si peste inca doi ani o sa ai 1.60