| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,nu mai pot suporta o proasta care se baga in viata mea,ma-a departit de yuby i-a zis ca o fac proasta idioata ca am mii de iubite pe mess(dar nu e adevarat ce zice) si iubi meu s-a suparat si mi-a dat ign din caura proastei asteia, nu o mai suport de cate ori imi fac eu o iubita ea se baga si ma desparte:((, uitati ce a vorbit:**Anca**Mari**: cine esti
**Anca**Mari**:?
**Anca**Mari**:
~a∂яιaηa~: sunt iubita lui adi...stii cica e iubitul tau dar el o sa zica ca sunt verisoara luio care il desparte de toate iiubitele...dar nu e asa sunt iubita lui si le fraiereste pe toate zicea ca erai nu stiu cum ba erai proasta ba fraiera dar eu nu vreau
~a∂яιaηa~: sa ne certam
~a∂яιaηa~: vreau doar sa ramanem prietene
~a∂яιaηa~: el o sa.ti zica ca n j e e adevarat daca iti spun
~a∂яιaηa~:
**Anca**Mari**: stai, ca nu inteleg
**Anca**Mari**: Your buddy has sent you a cool Emoticon, to get it click http://www.smileyhub.com/......ttp?/s.asp
~a∂яιaηa~: sunt ubitha lui adi
~a∂яιaηa~: dar el are o mie de iubite pe mess
~a∂яιaηa~: nu ma sup pe el sau pe tine
~a∂яιaηa~: doar ti.am zis sa nu isi bata joc de tine
~a∂яιaηa~: mai bine te desparti de el
**Anca**Mari**: si el ma facea proasta
**Anca**Mari**: >?
~a∂яιaηa~: fara sa zici dde e mine
~a∂яιaηa~: eu vreau sa fim prietene
~a∂яιaηa~: da
~a∂яιaηa~: si mi.a dat id,.ul sa, mi bat joc de tine
~a∂яιaηa~: dar eu nu vac de astea
~a∂яιaηa~: eu vreau sa fim prietene si te,.am avertizat
o urasc nu mai pot avea si eu o prietena din cauza ei:(( morrrr, nu o sa am nicio fata din cauza ei ce sa fac ca nu mai pot

3 răspunsuri:
| DDoctorita a răspuns:

Fata e indragostita de tine! straight face

Uffff, ignoro, asta e deja Obsesie!happy

Răspuns utilizator avertizat
| MrHeadshot a răspuns:

Frate,daca eram eu in locul tau o bateam pana ii sareau capacele! Si cand te gandesti cat de impertinenti sunt unii romani:-l