| andreirobert15 a întrebat:

am un galaxy s5 si vreau sa fac niste poze pentru facebook si nu stiu cum in ce pozitii ca sa am mai multe like-uri pe facebook!
la majoritatea pozelor am in jur de 50-60 de like-uri dar vreau mai multe!
sunt baiat!

3 răspunsuri:
| OmulSiXPacksSs a răspuns:

Salut, conteaza hainele destul de mult
Acum daca vrei sa faci o poza in oglinda conteaza telefonul (tu ai s5, da bine in poze deci iti recomand si in oglinda )
Acum pentru mai multe likeuri asi zice sa dai si tu like la ca mai multi prieteni la poza de profil si iti vor da inapoi, sau sa ii intrebi pe privat daca vor sa dea un mic like, poti sa trimiti linkul pe ask.fm etc happy
Sper ca te-am ajutat
FUNDA?

| andreirobert15 explică (pentru OmulSiXPacksSs):

Nu vreau sa intreb lumea daca vrea sa imi dea like!
daca o face o face din placere!

| AdrianaMaria1996 a răspuns:

Conteaza unde sunt facute pozele ( locatia), cum esti imbracat, descrierea pozei, claritatea pozei. Incearca sa fii cat mai natural, pune descrieri care te reprezinta, da si tu like la pozele prietenilor happy