| andreirobert15 a întrebat:

astazi i-am zis la o fata ca o place dar nu fata in fata ci prin telefon, ea mi-a zis ca in cazul asta vorbim maine la scoala!
ce trebuie sa fac, ce trebuie sa ii spun?
funda!

3 răspunsuri:
| ViatacuLouie a răspuns:

Te duci la ea o floare si vezi ce are de zis, nu poti face altceva.

| ILoveYou1102 a răspuns:

In primul rand i-ai zis "unei fete" nu "la o fata"
Si daca te duci sa vb cu ea spune-i ce simti, spune-i de cand ai inceput sa o placi, si complimeteaz-o ii va placea asta, dar nu in mod excesiv. sper a intelegi.bafta :d

| BlackNinja23 a răspuns:

Eu zic sa-ti pregatesti ceva din minte(sa nu fie dume proaste de agatat). Eventual te duci cu un cadou si speri ca si ea te place