| anonim_4396 a întrebat:

cum vi se par baietii cu cercei in ambele urechi?

Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

Eu am doar in dreapta. Am avut si in stanga dar nu am suportat asa ca am lasat respectva rana sa se vindece.
Nu stiu ce are lumea cu asta...
Sunt de acord cu epilatul, pensatul, mersul la salon.
Egipteni antici si grecii foloseau aceste chestii, a fost un obicei normal pana cand lumea a,, evoluat" pana la stadiul de radio sant.
Poti fi un om inteligent si fiind gay sau avand un cercel in ureche.
Nu-s de cord ca toata urechia sa fie plina de gauri, este o absurditate.
Dar daca un om vrea nu-l poate opri nimic.
Ceea ce conteaza este sa duca o viata onorabila, frumoasa si buna, ca la batranete sa se bucure de ea pentru a2-a oara si sa fie responsabil pentru proprile fapte.
Nu este nimic neobisnuit.
Este chiar ceva frumos, vechi dinaintea erii crestine. De 5000 de ani.
Un obicei foarte vechi.
Personal la mine e si o chestie religioasa, dar optionala.
La fel si rasul in cap samd.
Toate chestile astea tin de preferintele individului.
Daca ai o fata normala si ceva muschi iti va sta bine oricum dar cel mai important este sa ai ceva si in cap.
Moda e ceva efemer.
Dar cercelul in ureche a ramas de mii de ani, si nu vad unde ar fi problema.
Cand te angajezi indiferent ce esti, doctor sau profesor samd, nu ar fi ok sa te prezinti cu cercelul in ureche. Sunt principii ce tin de fiecare om in parte.
Noi am avut un profesor suplinitor care purta cercel si se imbraca foarte elegant, gen italienesc vechi. Joben samd, tot felul de haine din astea care mi-se par de bun gust, si elegante.
Era aceptat sti de ce?
Stia 6 limbi straine si avea 2 facultati, limbi straine si istorie.
Era foarte apreciat, a lucrat si prin Germania.
Chestia e ca daca esti un om educat si inteligent nu conteaza ce zic altii care in 2 ani vor ajunge sa vanda zarzavat la piata.
Si daca ei cred asta e fix parerea lor pe care le-o accept daca este exprimata frumos.
Sunt probleme in tara asta MULT MAI MARII decat 2 gay, si 2 baieti care-si pun cercei in ureche.
Deci. preferabil ar fi ca socetatea romaneasca sa se axeze pe probleme cu adevarat importante care va afecta socetatea aceasta de azi.
Cu alte cuvinte, 2 gay si 2 baieti cu cercei este o cantitate neglijabila fata de marile probleme ce ar trebui sa fie rezolvate si isi bat capul, isi fac nervi cu probleme neimportante care tine la urma urmei de multi factori religiosi, sociali, samd.
O zi frumoasa happy

13 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Nehotarati - nu stiu ce vor sau ce sunt happy

| Duucu a răspuns:

Gay, la fel si cei cu un cercel.

| Mussette a răspuns:

Unii arata bine. Depinda si de aspectul fizic, de vestimentatie si de tipul de cercei.
Daca arata a cocalari, nu ma incanta.

| BlackSulphur a răspuns:

Depinde ce tip de "cercei":
Flesh, plug, pierce etc.
Depinde si cum ii sta respectivului.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Nu ii suport.

| Alissa11 a răspuns:

Fete cu parul scurt... laughing

| Iamnotme a răspuns:

Gay, clar! laughing

| claudia511 a răspuns:

Depinde cum sunt cerceii, dar in general, scarbos.

| AlexandruHS a răspuns:

Din punctul meu de vedere baietii ar trebui sa ramana baieti. Fetelor le sta mult mai frumos cu cercei decat baietilor.

| IngerasulMicutz a răspuns:

Iac.Mai bine cu un cercel...

| cristhine022 a răspuns:

Mi se par niste gay mai bine ramai cu unu sau deloc cel mai bine

| XD_Jmen_1989 a răspuns:

Depinde cum arata, de obicei nu le sata bine.