| andreirobert15 a întrebat:

daca instalez android 5.0 lollipop pe galaxy s5 cu odin, cand o sa se actualizeze official o sa sa faca iar actualizare?
sau daca nu, cand o sa se actualizeze la 5.0.1 sau 5.0.2 se va actualiza OTA?
funda!

1 răspuns:
| MyOriginal a răspuns:

Am si eu s5. Daca il actualizezi la 5.0 incearca doar prin Samsung keys. Orice alt program duce la terminarea garantiei, si nu se va ma updata. Ori Samsung keys ori official din soft, sfatul meu e sa astepti, pentru ca schimbarile nu sunt imense plus ca poti pierde multe daca faci un update de la surse necunoscute.